O Nas

Bogumiła i Marek Lubeccy. Jesteśmy lekarzami - specjalistami w dziedzinie psychiatrii dorosłych. Ukończyliśmy studia w 2013 roku, na Wydziale Lekarskim ŚUM w Katowicach. W latach 2015 – 2020 odbywaliśmy szkolenie specjalizacyjne jako rezydenci pracując w Centrum Psychiatrii im. dr K. Czumy w Katowicach. Doświadczenie zdobywaliśmy także pracując w poradniach, dyżurując oraz prowadząc własne praktyki lekarskie.

Psychiatria jest dziedziną medycyny, która w szczególny sposób wymaga ciągłego poszerzania horyzontów zarówno diagnostycznych jak i terapeutycznych, dlatego nieustannie doskonalimy naszą wiedzę przez uczestnictwo w licznych kursach oraz krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Dodatkowo zajmuje nas działalność naukowa. Jesteśmy autorami kilku prac oryginalnych i przeglądowych opublikowanych w czasopismach naukowych.

Dlaczego zostaliśmy psychiatrami? Ponieważ bezpośredni kontakt oraz możliwość pomocy i poprawy jakości życia naszych Pacjentów, często w bardzo trudnych, kryzysowych dla nich momentach sprawia nam ogrom satysfakcji.

W działalności lekarskiej stawiamy przede wszystkim na szacunek do Pacjenta i profesjonalizm. Wyróżnia nas elastyczność, niwelowanie ograniczeń, troska o łatwą dostępność i wygodę w uzyskaniu porad medycznych. Aby dostosować się do Państwa potrzeb, oferujemy porady w gabinetach, wizyty domowe, telewizyty, jesteśmy dostępni pod specjalnym numerem telefonu, mailem oraz w popularnych komunikatorach.

By móc docierać do jeszcze szerszej grupy osób, z satysfakcją odkrywamy siłę mediów społecznościowych, by za ich pośrednictwem szerzyć wiedzę o zdrowiu psychicznym i profilaktyce.